PRX T-33 Uygulaması

PRX T-33 Uygulaması

PRX T-33 Uygulaması

Cilt gençleştirme ve lekeler için uygulanan tedavilerde İtalya’da geliştirilen PRX-T 33 Dünya’da son günlerin en çok söz edilen uygulamaları arasındadır.
Yıllardır sürdürülen araştırmalar ve testlerden sonra İtalya’da piyasaya sürülen PRX-T 33/TCA nın cilt gençleştirme ve leke tedavilerinde son derece başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Başarılı olmasının en büyük nedeni ise; işlemin kolay ve hızlı etki etmesidir.
PRX-T33 herhangi bir enjeksiyon işlemine gerek duymadan yüz, boyun ve dekolte bölgesine rahatlıkla uygulanabilir. İçeriğinde TCA, hidrojen peroksit ve kojik asit bulunmasına rağmen ciltte herhangi bir soyulma, kızarıklık ve kabuklanma yaratmadığı için sosyal hayatı engellemeden uygulanabilme avantajına sahiptir. İçeriğindeki hidrojen peroksit sayesinde cildin üst epitel katmanını pas geçip doğrudan dermis tabakasına ulaşmaktadır. Bu sayede epidermiste kızarma, yanma gibi hasar oluşturmaz. Cilt hemen daha sıkılaştırılmış, daha dolgun ve daha parlak görünmektedir. Tedavi tekrarlandıkça elde edilen görüntü daha da iyi olmakta ve etkisi daha uzun süre kalıcı olmaktadır. Jel şeklindeki bu asit, özel tekniklerle cilde yedirilmektedir. 
Uygulamanın seansı 10-15 dakika gibi son derece kısa bir zaman diliminde yapılabilir. Bu da cilt gençleştirme yöntemleri arasında, kişinin sosyal yaşantısına hemen dönebilmesi anlamına gelmektedir. • Cilt yaşlanmasının önüne geçmek,
• Yüz gençleştirme,
• Özellikle cildin sıkılaştırılması, • İnce çizgilerin ortadan kaldırılması, • Boyun ve dekolte gençleştirilmesi, ellerdeki yaşlılık belirtilerinin ortadan kaldırılması, • Akneye bağlı izlerin azaltılması, • Leke ve melazma tedavilerinde etkili şekilde kullanılmaktadır.
“Bu yöntem gerekli görülürse yüz gençleştirmede kullanılan diğer yöntemler ile kombin olarak da kullanılabilir. Eşsiz ve en yenilikçi uygulamalarımızla tanışmak için hemen randevunuzu alın!Yorum bırakmak ister misiniz?

0 yorum

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek