Vücut Bakımları

Vücut Bakımları

Vücut Bakımları

Fulden Uras By Somay Dermo Estetik olarak; en yaygın kişisel bakım işlemleri arasında yer alan vücut bakımları, selülit ve çatlak onarımı işlemleri için, en son teknoloji ürünü cihazları ve en yenilikçi yöntemleri kullanmaktayız. Vücudun belirli bölgelerinde hamilelikten sonra ya da ani kilo kaybından dolayı meydana gelen çatlaklar ve selülitler; altın iğne, radyo frekansı, yosun ve parafin bakımları, G5 Masajı, Lenf Drenaj, Ozon Sauna, Striort Tekniği gibi özel yöntemler kullanılarak giderilir.

 

Vücut bakımı uygulamaları kişinin ihtiyacına göre farklılık göstermekle birlikte en etkili sonucun alınması da uygulamanın yöntemine bağlıdır. Bu anlamda Fulden Uras By Somay Dermo Estetik Merkezi olarak uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Altın İğne Uygulaması

Vücut bakımları arasında en etkili yöntemlerden biri olan altın iğne uygulaması; kısa sürede etkili sonuç veren bir uygulamadır. Altın iğne uygulamasında vücudun belirli bölgelerindeki lekeler, akne ve yara izleri, radyo frekansı dalgaları kullanılarak yok edilir.

İğneli Radyo Frekansı

İğneli radyo frekansı uygulaması da altın iğne uygulamasıyla benzer olarak vücudun belirli bölgelerindeki kusurların, radyo frekansı dalgalarıyla yok edilmesini ifade eder. Buna ek olarak iğneli radyo frekansı uygulaması; zaman faktörlü kırışıkların ve sarkmaların tedavisinde de kullanılır.

Vücut Peel

Vücut peeling uygulaması, cilt dokusundaki ölü derilerin yok edilmesi amacıyla uygulanan bir işlemdir. İhtiyaca göre farklılık gösteren peeling uygulamaları belirli kozmetik kusurların giderilmesinde oldukça etkili olan yöntemler olarak bilinir.

Yosun Bakımları

Alternatif tıpla modern tıp yaklaşımının entegrasyonundan doğan yosun bakımı; ölü derilerin vücuttan atılarak cildin yenilenmesi için oldukça ideal bir yöntemdir. Yosun maskeleri ile kısa süre içerisinde daha yumuşak ve daha taze bir cilde ulaşılabilir.

Parafın ile El ve Ayak Bakımı

Vücudun dışsal hasarlara en çok maruz kalan kısımları olan el ve ayak bölgeleri; özellikle kadınlar için bakım gerektiren bölgeler olarak bilinir. Parafın ile el ayak bakımı; hava koşulları, dışsal etkenler gibi nedenlerden dolayı cansız kalan cilt dokusunun yenilenmesini ve ölü derilerin temizlenmesini sağlar.

Termal Yatak

Termal yatak uygulaması alternatif tıp yöntemlerinin modern tıbbın yenilikçi çözümleriyle entegrasyonu sonucu ortaya çıkmış bir yöntemdir. Zayıflama işlemlerinde kullanılmasının haricinde termal yataklar masaj, meditasyon gibi farklı amaçlarla da kullanılır.

Ozon Sauna

Ozon sauna; ısı dengesi ayarlanmış kabinlerde, vücut gözeneklerinin açılarak ozon emiliminin sağlanması işlemidir. Ozon kabini olarak da bilinen Ozon sauna yöntemi cilt üzerinden ozon emilimiyle vücuda oksijen alınmasını, terlemenin kolaylaşmasını ve zararlı toksinlerin temizlenmesini sağlarken aynı zamanda zayıflama ve selülit tedavisinde de çok etkilidir.

Doğal Maske 

Doğal maske en son teknoloji ürünü olarak, tamamen organik ve hiçbir kimyasal madde içermeksizin, gelişmiş cihazlar yardımıyla elde edilen bir uygulamadır. Doğal maske uygulaması; danışanlarımızın cilt tipine uygun olan gerçek meyve, sebze ve bitkiler seçilip, cihaza özel kolojen haplarıyla desteklenerek, birkaç dakika içerisinde gözlerinizin önünde maske formuna dönüştürülüp sadece yüzünüze değil cildinizin çeşitli vücut bölgelerine de uygulanması işlemidir. Bu yöntemle birlikte cildinizin gerçek vitamin ve minerallerden en sağlıklı şekilde faydalanmasına şahit olacaksınız.

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek