Somon DNA Aşısı

Somon DNA Aşısı

Somon DNA Aşısı

Makyaj, hava kirliliği, yoğun stres, beslenme alışkanlıkları, alkol – sigara tüketimi ve bunun gibi onlarca faktör cildi olumsuz yönde etkilemektedir. Günümüz koşullarında dış görünümün ve güzelliğin en önemli vurgusu olan cildin tazeliğini koruması için cilt bakımı bir zorunluluk olarak öne çıkar.

Somon DNA Aşısı

Somon DNA Aşısı, zaman faktöründen dolayı ciltte meydana gelen sarkma, kırışıklık benzeri etkenlerin belirli aşılar ve enjeksiyonlar kullanılarak giderilmesini ifade eder. Somon DNA aşısı; farklı seans aralıklarıyla uygulanan medikal bir işlemdir. Bir seneye kadar etkili olan enjeksiyonlar kişinin talebine göre sürekli olarak tekrarlanabilir.

İğnesiz Cilt Mezoterapisi

Mezoterapi kavramı enjeksiyon ve benzeri yollarla belirli aminoasit, vitamin ve minerallerin verilmesini ifade eder. İğnesiz cilt mezoterapisi de bununla benzer olarak cilt için yararlı ilaçların hastaya belirli kanallarla verilmesi işlemidir. Hassas elektrik akımlarının kullanılmasıyla oluşturulan mikro kanallar üzerinden aktarılan ilaçlar; cilde iğneli yöntemlere göre daha homojen bir şekilde iletilir. İğnesiz mezoterapi yöntemi yaşlanma ve stres kaynaklı meydana gelen kırışıklar, cilt lekeleri, akne/skar izleri, cilt sarkmaları ve benzeri tedaviler için idealdir.

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek