Phibrows Microblading 3D Kıl Tekniği

Phibrows Microblading 3D Kıl Tekniği

Phibrows Microblading 3D Kıl Tekniği

Fulden Uras By Somay ailesi olarak Dünya Çapında adından sıkça söz edilen Phibrows Academy den uluslararası Phibrows Artist sertifikasına sahip kaş sanatçısı ekip arkadaşlarımızla, bir kaş tasarımı uygulamasından beklenebilecek en profesyonel hizmeti sizlere Yalova 'da veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Yalova 'da Microblading yada halk arasında 3D kıl tekniği nerede yapılır sorusuna verilebilecek en iyi cevap; elbette ''İŞİN UZMANINDA'' olacaktır. 
Dünya Sağlık Örgütü, PHİBROWS Microblading Uygulamasını en doğal uygulama olarak onaylamıştır. 
Phibrows 3D Microblading Uygulaması Dünya çapında sadece özel Phibrows artist, royal ve master sertifikalı uzmanlar tarafından yapılabilir. Eğer biri size phibrows uygulaması yaptığını söylüyorsa, sertifikasının olup olmadığını mutlaka öğrenin. Phibrows Microblading uygulaması diğer kaş tasarımı uygulamalarından çok daha profesyonel ve akademik olarak dünya çapında bir çok kuruluş tarafından onaylanmış olması ve uygulama yapan uzmanların çok uzun ve zorlu bir eğitimi başarıyla tamamlayabildikten sonra sertifika alabilmeye hak kazanabilmeleri sebebiyle diğerlerine nazaran biraz daha yüksek fiyatlıdır. Fakat uygulamanın ne kadar farklı olduğunu gördüğünüzde çok daha fazlasını hakettiğini düşünebilirsiniz.
Phibrows Microblading 3d kıl tekniği uygulamasının bütün bunlara ek olarak ISO (Uluslararası Standartlar Organizasyonu) sertifikası da bulunmaktadır.  
Phibrows Mikroblading 3D kıl tekniği kaş tasarımı uygulaması; Altın oran olarak adlandırılan mükemmel simetrik görselliği esas alarak uygulanır. Uygulama yapılan her kişinin yüz oranları birbirinden farklı olması sebebiyle altın oran ölçüleri de kişiye özel olarak tasarlanır ve taslak çizimler hazırlanarak danışanımızın görüşü ve onayı sonrasında uygulanmaya başlanır. Altın Oran özellikle, sanattan mimariye kadar çeşitli bilim dalları gibi farklı alanlarda yararlanılan, mükemmel uyumu yansıtan geometrik ve simetrik sayısal değerlerdir. Altın oranın sayısal değeri ise 1.618’ dir. 

Microblading işlemi; kalıcı makyaj anlamında, tüm dünyada kaş kontur, kıl tekniği gibi kaş tasarımları içinde son nokta ve olağanüstü doğallıkta özel bir kalem yardımıyla uygulanan makinesiz, manuel bir yöntemdir. Abartıyı sevmeyen, doğallığı ve naturelliği ön planda tutan her danışanımız için vazgeçilmezler arasına çoktan yerleşmiştir. Geleneksel kalıcı makyaj kıl teknikleriyle kıyaslandığında kalıcılık süresi olarak yarı kalıcı kabul edilir. 3D Mikroblading kıl tekniği işleminin kalıcılık süresi cilt yapısına bağlı olarak ortalama 1-1.5 yıldır.  Pigmentlerin cilt altına yerleştirilmesi klasik kalıcı makyaj kıl tekniğinde kullanılan iğnelerden 3 kat daha ince ve çoklu iğneler kullanılarak uygulanır. Renkler cilt yüzeyine yakın yerleştirildiği için kıl tanecikleri çok net, çok ince ve inanılmaz şekilde doğal görünmektedir. 

Bu yöntem kaşlarının görünümünü güzelleştirmek isteyen ve yüz estetiğine önem veren herkes için uygun ve dünya çapında en çok tercih edilen yöntemdir. Sonuçları, kıl miktarından bağımsız olarak doğal görünümlü ve gerçekten tüy varmış gibidir. Saç dökülmesine yol açan alopesi, trikotilomani veya başka durumlardan mutsuz olan kişilerin yanı sıra, kaşlarından çeşitli sebeplerle hoşnut olmayan kişiler için son derece uygundur. Kaşlarının doğal ve aynı zamanda etkileyici görünmesini isteyen her danışanımız microblading işleminden en iyi kaş tasarımı sonuçları almaktadır.

Phibrows Mikroblading 3D kıl tekniği uygulaması nda kullanılan pigmentler (boyalar) asıl kaş rengine uyması, kaşlar mevcut ise mükemmel şekilde uyum sağlaması mantığı üzerine kurulmuş, yüksek kaliteli ve son derece hassas şekilde formüle edilmiş boyalardır. Sonuç olarak danışanlarımıza doğal, kusursuz ve dolgun görünümlü bir kaş tasarımı sunar. 

Başlangıçta kaşlar normalden biraz daha koyu görünür. Bu durum kişiyi rahatsız etmeyecek şekildedir ve iki hafta içinde önemli ölçüde solar, gerçek rengini alır. 

Mikroblading 3D kıl tekniği kaş tasarımı uygulamasının normal işlem süresi 15-20 dakika gibi kısa bir süredir. Fakat işlem öncesi Altın oran ile kaşın ölçeklenmesi, gerekli çizimlerin yapılması gibi durumlar için geçen süre de göz önünde bulundurulduğunda, işlemin toplam süresi için 1-1.5 saat ayrılması gerekmektedir.

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek