Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik

Vücudun fiziksel olarak herhangi bir şekilde efor sarf etmeden belirli bölgelerin cihazlar yardımıyla çalıştırılması esasına dayanan pasif jimnastik uygulaması, etkili bölgesel incelme yöntemlerinden biridir. Pasif jimnastik yöntemi ile sırt, bel, göbek, kol ve basen gibi bölgeler de dahil olmak üzere birçok bölgede kısa sürede etkili sonuçlar alınabilir. Tek başına kullanılabilmekle birlikte daha etkili ve hızlı sonuçlar için Fulden Uras By Somay ailesi olarak diğer bölgesel incelme cihazlarımızla birlikte, bölgesel incelme paket programlarımızda kombin olarak kullanmaktayız. 

Pasif jimnastik, vücuda radyo dalgalarının verilmesi ve kasların hareket etmesi işlemidir. Vücutta aktif olarak çalışan kasların yanında, hareket alanı bulamayıp çalışamayan kaslarımız da bulunur. Pasif jimnastik çalışmayan bu kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlar, bu şekilde kaslara bir işlevlik kazandırır.

Pasif jimnastik kişinin herhangi bir güç kaybetmeden yağ hücrelerini sıkılaştıran bir yöntemdir. Karın, kalça, bacak, bel, basen, kol gibi bölgelerde rahatsız olunan görüntülerden kurtulmaya yardımcı olan bir uygulamadır.

Pasif jimnastik uygulamasında öncelikle vücuttaki yağ ve kas dağılımını tespit etmek ve uygulama yapılacak bölgeyi belirlemek gerekir. Sonrasında vücuttaki kasları cihaz sayesinde çalıştırıp hem incelme sağlanmakta hem de kasların pasif olarak çalıştırılması yöntemiyle yağ yakımının hızlanması amaçlanır. Tamamen vücudunuzun yapısına ve size özel olarak çalışan cihazı bölgesel incelmede, selülit gidermede, sırt ve bel ağrılarının giderilmesinde, istenmeyen göbeğin, basen, bel yağlarının giderilmesinde ve kolların toparlanmasında kullanılmaktadır.

Pasif jimnastik uygulamasında genellikle 4-5 seans sonra gözle görülür sonuçlar alınır. Düzenli uygulanması halinde  incelme oranı da aynı orantıda artacaktır.

Pasif jimnastik uygulamasından sonra kişi bol bol su içmelidir. Böylece parçalanan yağlar vücuttan daha kolay bir şekilde atılabilmesi hedeflenir.

Kullanım Alanları

• Bölgesel incelmede
• Selülit gidermede
• Kan dolaşımını düzenlemede
• Lenf drenaj amacıyla
• Doğum sonrası göbek toparlanmasında
• Göğüs ve kolların toparlanmasında
• Bel ve sırt ağrılarının giderilmesinde 
diğer uygulamalarla birlikte kombin olarak kullanılır.

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek