Klasik Cilt Bakımı

Klasik Cilt Bakımı

Klasik Cilt Bakımı

Fulden Uras By Somay Farkıyla KLASİK CİLT BAKIMI  

İlk seansta siyah noktalardan arındıran Klasik cilt bakımı,  sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen, her yaştan erkek ve kadının en az ayda bir defa düzenli olarak yaptırmasını öneriyoruz. Her cilt tipine özel olarak önerdiğimiz uygulamalar ve profesyonel ürünler sayesinde cildiniz her zaman sağlıklı ve pırıl pırıl görünebilmektedir. Uzman ekibimiz cilt bakımı ve diğer uygulamalarımız konusunda sizlere her zaman en iyisini sunabilmek için gayret göstermekte ve çok başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Klasik cilt bakımı, birçok profesyonel ekipman ve ürünlerle yapılmaktadır. Her cilt tipinin farklı ihtiyaçları olduğu için bakım yapmadan önce iyi bir analizle cildin tipi belirlenmelidir. Bundan sonraki adım ise bakım sürecinin başlatılması olacaktır. Cilt bakım işlemleri ekstra bir uygulama olmadığı sürece genellikle 1-2 saat sürmektedir. Klasik Cilt bakımı uygulamamızda bir Fulden Uras By Somay ayrıcalığı olarak sırasıyla şu işlemler yapılmaktadır; 

1. Cilt Temizleme
2. Peeling
3. Buhar Banyosu
4. Ozon
5. Komedan 
6. Vakumlama
7. Oksijen (Tonik) Sprey
8. Ultrasonic Scrubber
9. Yüksek Frekans
10. Lifting 
11. Galvanik Akım
12. Cildin ihtiyacına yönelik Maske Uygulaması
13. Vitamin Kompleksi
14. Yüz Ütüsü
15. PDT Led Terapi (Led Mask)
16. Titreşimli Cilt Masajı
son olarak Nemlendirici ve Güneş Kremi ile işlemi sonlandırırız.  Klasik cilt bakımı sırasında herhangi bir acı, ağrı, sızı hissedilmez. Klasik cilt bakımıyla cilt temizlenmekte ve gözenek tıkanıklıkları giderilmektedir. Cildiniz nefes almaya başlar, strese, yaşlanmaya, hava durumuna, beslenme, sigara ve alkol gibi etkenlere bağlı olarak yıpranan cildiniz birkaç seansta sağlıklı görünümünü geri kazanır. Cilt kendini 28 günde bir yenileyebildiği için seans aralıkları 28/30 gün olmalıdır. Klasik cilt bakımı; uzmanlarımız tarafından cilt tipinize göre size özel ürünler seçilerek her cilt tipine uygun bir hale getirilmektedir. 

Klasik cilt bakımı; cildiniz kuruysa farklı, cildiniz yağlıysa farklı bir yöntem izlenerek uygulanmaktadır. Cilt analizinizdeki sonuca göre uygulanması gereken yöntem belirlenir.  Bu işlemlerin hemen ardından cildinizin yeniden nefes aldığını ve günden güne daha sağlıklı göründüğünü fark edeceksiniz. 

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek