Kalıcı Makyaj ve İpek Kirpik

Kalıcı Makyaj ve İpek Kirpik

Kalıcı Makyaj ve İpek Kirpik

Kalıcı makyaj uygulamaları, su bazlı enjeksiyonların yüzün belirli bölgelerine sistemli bir şekilde aşılanmasıyla yapılan bir işlemdir. Kişinin metabolizmasına ve cilt tipine göre 1,5 ila 3 yıl arasında bir kalıcılık vaat eden bu işlemler talebe göre farklı yöntemlerle uygulanabilir.

 

Dudak konturu, eyeliner ve dolgu tekniği ile enjekte edilen kaş konturu gibi kalıcı makyaj uygulamalarının yanı sıra kirpiğin doğal görünümünü yeniden şekillendirmek amacıyla uygulanan 3D, 6D, 10D ipek kirpik ve son günlerde konforlu ve hafif olması sebebiyle adından sıkça söz ettiren kaşmir kirpik uygulamaları da kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer alıyor. Kirpiklerin daha dolgun ve daha estetik bir görünüme ulaşmasını sağlayan ipek ve kaşmir kirpik uygulamalarımızla göz ve kaş simetrinizi daha estetik bir görünüme ulaştırmanız mümkün.


İpek Kirpik Uygulamaları

3D, 6D ve 10D olmak üzere kendi içerisinde farklı uygulamalara ayrılan ipek kirpik uygulamaları ve son günlerin gözdesi kaşmir kirpik uygulaması göz, yüz ve kaş simetrisinin estetik bir şekilde yeniden optimize edilmesi için yapılan bir işlemdir. Kirpiği daha dolgun ve daha estetik bir görünüme ulaştırmak için uygulanan ipek kirpik uygulamaları; 1/2 ay süreli kalıcı uygulamalar olarak bilinir.

Saç Simülasyonu ve Saç Mezoterapisi

En yenilikçi uygulamalardan biri olan saç simülasyonu uygulaması; seyrelme, dökülme gibi birçok saç sorununa alternatif olarak çözüm sunabilmektedir. Saç ekimi işlemlerine göre hem daha zahmetsiz hem daha hızlı uygulanan saç simülasyonu; 2-3 saatlik bir işlem sonrasında sonuç vermektedir. Bununla birlikte saçın ihtiyacı olan mineral ve vitaminlerin enjekte edilmesiyle uygulanan saç mezoterapisi, kıl köklerinin beslenerek dokuların canlandırılması işlemidir.

Meme Ucu Simülasyonu

Meme ucu simülasyonu; önceden geçirilmiş olan cerrahi bir operasyon ve benzeri sebeplerden dolayı meme ucu bölgesinde oluşan kusurların kalıcı makyaj uygulamaları ile giderilmesini ifade eder. Üç boyutlu simülasyon metotlarının kullanıldığı estetik işlem sayesinde bölgedeki kozmetik kusur giderilir ve meme ucu doğal görünümüne kavuşturulur. Herhangi bir yan etkisi olmayan meme ucu simülasyonu yöntemi acısız olması ve hızlı sonuç vermesi sebebiyle oldukça etkili bir yöntemdir.

Saç simülasyonu 

Saç simülasyonu; kafa derisine boya gibi kozmetik malzemelerin kullanılarak üç boyutlu saç imajının oluşturulmasını ifade eder. Saç ekimi gibi cerrahi operasyonların aksine saç simülasyonu uygulaması, tek seanslık uygulamayla acısız ve izsiz bir şekilde uygulanır.

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek