İğnesiz Cilt Mezoterapisi

İğnesiz Cilt Mezoterapisi

İğnesiz Cilt Mezoterapisi


İğnesiz Cilt Mezoterapisi

Mezoterapi kavramı enjeksiyon ve benzeri yollarla belirli aminoasit, vitamin ve minerallerin verilmesini ifade eder. İğnesiz cilt mezoterapisi de bununla benzer olarak cilt için yararlı ilaçların hastaya belirli kanallarla verilmesi işlemidir. Hassas elektrik akımlarının kullanılmasıyla oluşturulan mikro kanallar üzerinden aktarılan ilaçlar; cilde iğneli yöntemlere göre daha homojen bir şekilde iletilir. İğnesiz mezoterapi yöntemi yaşlanma ve stres kaynaklı meydana gelen kırışıklar, cilt lekeleri, akne/skar izleri, cilt sarkmaları ve benzeri tedaviler için idealdir.

Led Maske ve Foton Terapi ile Cilt Tedavileri

Akne ve sivilce benzeri cilt sorunlarının tedavisi için etkili bir yöntem olan led mask ve foton terapi uygulaması, 1 saate varan seans aralıklarıyla uygulanan bir yöntemdir. 3 Haftalık bir zaman diliminde olumlu etki gösteren led maske ve foton terapi uygulaması doku yenilemelerinde de olumlu sonuçlar vermektedir.

Anti Aging Tedavisi Serum ve Cilt Ütüleme

Kelime olarak yaşlılığa karşı anlamına gelen anti aging; zamansal nedenlerden dolayı ciltte oluşan sarkmaların tedavi edebilmesi için en etkili yöntemlerden biridir. Cildin ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri kapsayan belirli ilaç takviyelerine ek olarak cilt ütüleme operasyonuyla da desteklenen Anti Aging tedavisi; en etkili yaşlanma geciktirme işlemlerinden biri olarak bilinir.

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek