HIFU Ameliyatsız Yüz Germe

HIFU Ameliyatsız Yüz Germe

HIFU Ameliyatsız Yüz Germe

HIFU NEDİR?

HIFU kelimesinin açılımı High Intensity Focused Ultrasound, Türkçe karşılığı ise yüksek yoğunluklu fokuslu ultrason dur. HIFU Ses dalgaları ile yapılan bir uygulama olup, dünyanın en etkili cilt toparlama uygulamaları arasında yer almaktadır.

HIFU cildi sıkılaştıran, sarkık dokuları kaldıran ve toparlayan bir yöntemdir. Cilt dokularının derin yağ katmanlarını hedef alır. Kolajen üretimini arttırır ve yenilenmeyi sağlar. Ameliyatsız yüz germe olarak bilinen HIFU, cerrahi bir müdahale değildir.

HIFU UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Uygulama öncesinde uygulama yapılacak bölgeler makyaj vb. maddelerden arındırılır. Ardından uygulama yapılacak bölge için bir haritalama yapılır ve HIFU başlığı belirlenen bölgelere uygulanır. İşlem bölgenin genişliğine göre ortalama 1-1.5 saat sürmektedir. Acı hissiyatı minimumdadır. İşlem sonrasında sosyal yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Birkaç saat sürecek çok hafif kızarıklık dışında herhangi bir şişlik ödem vb. durum ortaya çıkmaz. Etkisi işlemden hemen sonra başlar ve maksimum etkiye 2/6 ay arasında ulaşır.

HIFU NASIL SONUÇLAR YARATIR?

Dünya çapında yüksek müşteri memnuniyeti sağlama başarısını elde etmiş HIFU işlemi bir çok ünlü isim tarafından da kullanılan ve ciltte azımsanmayacak oranda toparlama sağlayan bir uygulamadır. Değişimi ve farkı gözlemleyebilmek için tek seanslık bir uygulama yeterlidir. İhtiyaç halinde ikinci bir uygulama en erken 6 ay sonra yapılabilmektedir. İlk uygulamanın ardından yavaşça ve günden güne iyi yönde değişimler gözle görülür şekilde ortaya çıkacaktır. Uygulama yapılan kişilerdeki değişimler inanılmaz boyutta olabilmektedir. Sağladığı etkileri; cilt germe, sıkılaştırma, kırışıklıkları giderme, cilt kaldırma ve toparlama olarak sıralayabiliriz. Bu sayede daha genç bir görünüm ve cilt yapısına sahip olunabilmektedir.

HIFU HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Özellikle yüz bölgesine uygulanan HIFU, formunu kaybetmiş Yüz, boyun, gıdı, dekolte, bacak, kol gibi bölgelere de uygulanmaktadır.

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek